KONST / Litografier / Färglitografi 14424468
nr 1442 4468
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 216/250. Färglitografi. Bladets mått: 29x36cm, yttermått inklusive ram: 42x50cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:44:35
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr